Meble Kuchenne
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Wideo: W rozmowie z Markiem Newsonem

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Marc Newson jest jednym z najbardziej utalentowanych projektantów przemysłowych naszych czasów.
Wyznawca samokrytycznego manewru, innowacyjna perspektywa Newsona została zastosowana do wszystkiego, od sztućców po statki kosmiczne.
Regularnie użycza swoich umiejętności takim markom jak Nike, Ford i Qantas.
Jego liczne międzynarodowe wyróżnienia obejmują otrzymanie certyfikatu CBE dla usług projektowania i nominacji – Royal Designer for Industry.
w UK.
Przykłady jego prac znajdują się w większości najważniejszych kolekcji muzealnych, w tym w Museum of Modern Art w Nowym Jorku i jednym z jego najwcześniejszych utworów, The Lockheed Lounge, który jest rekordem najwyższej światowej ceny za mebel.
Pełny katalog jego prac do tej pory został niedawno wydany przez książki Taschen.
Żonaty z wybitnym redaktorem i stylistą mody, Charlotte Stockdale, życie rodzinne Newsona wywarło głęboki wpływ na jego stosunek do designu.
Chociaż porównuje nasz obecny klimat designu do rewolucji przemysłowej, wydaje się również nostalgiczny, lamentując zarówno powinowactwem swojej córki do iPada, jak i faktem, że przyszłość nie jest tak optymistyczna, jak sobie wyobrażał.
[podobne: list motywacyjny bez doświadczenia zawodowego wzór, plandeki lublin, renowacja okien drewnianych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: list motywacyjny bez doświadczenia zawodowego wzór plandeki lublin renowacja okien drewnianych