Meble Kuchenne
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Daegu Gosan Public Library Competition Entry / STL Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości STL Architects Zaprojektowany przez STL Architects, nowa Publiczna Biblioteka Daegu Gosan koncentruje się na ewolucji roli biblioteki w odniesieniu do nowych sposobów, w których teraz uczymy się i uczymy.
Dzięki obszernym informacjom, do których historycznie dostęp można było uzyskać tylko w bibliotece i które są łatwo dostępne dla niemal każdego, biblioteka ta będzie miejscem, w którym ludzie żyją, a bogate zasoby wiedzy to więcej niż stereotypowe encyklopedie.
Zamiast ogólnie uznawanych bibliotek jako zakurzonego miejsca, w którym książki dojrzewają i są rzadko używane, biblioteka ta będzie miejscem, w którym interakcja społeczna jest esencją istnienia.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Tradycyjne biblioteki, jak je znamy, są fizycznymi przestrzeniami stworzonymi przez ludzi w celu gromadzenia i ochrony książek w celu edukowania społeczności.
Książki to zbiór słów zawierających wiedzę i dokumentujących momentów w historii.
Prawie wszystko, czego ludzie nauczyli się i doświadczyli od momentu powstania papirusu, zostało przekazane kolejnym pokoleniom poprzez pisemną komunikację.
W miarę jak świat ewoluuje, tak samo postępujemy w nauce i nauczaniu.
Nowa rzeczywistość jest już dostępna dla bibliotek podczas epoki rewolucji telekomunikacyjnej.
Biblioteka nie jest już głównym źródłem szerokich zasobów wiedzy.
Ludzie mają natychmiastowy dostęp do informacji w dowolnym miejscu, korzystając z mnóstwa wyrafinowanych urządzeń.
Dzięki uprzejmości STL Architekci przeniesienie wiedzy z pewnością będzie pochodzić z książek, ale będzie również pochodzić z komputerów i Internetu, ale co najważniejsze, będzie pochodzić z oracji i ludzi, którzy dzielą się i uczą od innych.
Każdy użytkownik przestrzeni może mieć możliwość dzielenia się wiedzą, jeśli to pożądane, za pomocą środków multimedialnych dla osób zainteresowanych poznaniem prezentowanego tematu; w ten sposób każdy patron biblioteczny miałby możliwość wymiany wiedzy i być integralną częścią zrewolucjonizowania bibliotek.
Dzięki uprzejmości STL Architekci Architekci: STL Architekci Lokalizacja: Daegu, Korea Południowa Zespół: Jose Luis de la Fuente, Luis Collado, Jose Luis Perez-Griffo, Ruben Cabanillas, Marta Bueno, Eduardo Ponce Program: Public Library Powierzchnia piętra: 4290m2
[więcej w: pompy ciepła powietrze woda, olx kedzierzyn, list motywacyjny bez doświadczenia zawodowego wzór ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: list motywacyjny bez doświadczenia zawodowego wzór olx kedzierzyn pompy ciepła powietrze woda