Meble Kuchenne
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Audi Urban Future Initiative: stan naszego zurbanizowanego świata

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Kilka dni temu mieliśmy okazję wziąć udział w konkursie Audi Urban Future Awards, podczas którego 5 młodych i innowacyjnych praktyk zaprezentowało swoje wizje dotyczące przyszłości mobilności dla pięciu najsilniejszych regionów miejskich na świecie: Boston / Washington Area (USA), Mumbai (Indie), Sao Paulo (Brazylia), Stambuł (Turcja) i region Delta Rzeki Perłowej (Chiny).
Nagroda Audi Urban Future została przyznana Höweler + Yoon oraz ich propozycja dla BosWash, nowego, mega regionu, który łączy osoby dojeżdżające do pracy i centrum poprzez nową inteligentną infrastrukturę, projekt, który Audi zobowiązała się posuwać naprzód.
Regiony te zajmują się najważniejszymi zagadnieniami, z którymi miasta borykają się w erze miejskiej: dylematem między gęstością i rozrastaniem się, szansami, transportem, długoterminowym a szybkim wzrostem, energią, infrastrukturą, a jak widzieliśmy w ostatnich dniach, naturalnym środowisko.
W kolejnych filmach zobaczymy dokładną diagnostykę miast przedstawioną przez architektów wraz z krótkim opisem ich projektów.
Ich propozycje zostaną przedstawione w kolejnym artykule.
Stambuł, Mumbaj, Delta Rzeki Perl i Sao Paulo po przerwie: Stambuł (Turcja) przez Superpool Mumbai (Indie) przez CRIT Perl River Delta (Chiny) przez NODE Sao Paulo (Brazylia) Urban-Think Tank
[patrz też: olx kedzierzyn, energomontaż północ, stan bud ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: energomontaż północ olx kedzierzyn stan bud