Meble Kuchenne
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : Kaohsiung Maritime Competition

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Kilka tygodni temu podzieliliśmy się naszą opinią na temat korzyści płynących z konkursu otwartej architektury.
Niezależnie od tego, czy uważasz, że wchodzenie na zawody degraduje architektów, ponieważ pomysły są dzielone bez wynagrodzenia pieniężnego, czy uważasz, że konkursy inspirują twoją twórczą przewagę, o tym scenariuszu: konkurs odwołany jeden dzień po terminie składania wniosków.
Więcej o odwołanym konkursie po przerwie.
Konkurs na Centrum Kultury Kulturalnej i Popularnej w Kaohsiung zawierał krótki opis, który jeden uczestnik wyjaśnił jako setki stron tekstu i wymagał miesięcy pracy oraz koordynacji z wieloma konsultantami.
Nie wspominając już o kosztach wyprodukowania 15 książek w wersji papierowej do złożenia.
Dla każdego biura, które zrobiło to we właściwy sposób (czyli zapłacił swoim pracownikom) całkowity koszt inwestycji jest łatwy w latach 10, a może i setkach tysięcy w tej konkurencji.
Zawieszenie konkurencji jest niefortunne i nieprofesjonalne.
Jak stwierdzono w poniższym piśmie z przeprosinami, wszystkie wnioski zostaną zwrócone architektom, nieotwarte; jednak dlaczego propozycje nie są archiwizowane, gdy wznawia się konkurs.
Chociaż dokładna przyczyna odwołania nie jest znana (urzędnicy konkursu stwierdzili, że jest to związane z wyborem jury), jeden z uczestników uznał, że brak stararchitektowego udziału w konkursie miał z tym coś wspólnego.
Być może jury nie było usatysfakcjonowane z udziału firm i chciało przesunąć datę w nadziei, że przyciągnie inne firmy do składania wniosków.
Spekulacja, tak; ale wciąż interesująca teoria.
Oto oświadczenie o odwołaniu ze strony internetowej: Data: 8 czerwca 2010 r.
Drodzy uczestnicy konkursu: Dziękujemy za udział w Międzynarodowym Projekcie Konkursu Morskiego Centrum Kulturalnego i Popularnego w Kaohsiung.
W celu zapewnienia, że proces konkurencji przebiega bezbłędnie, po przemyśleniu, rząd miasta Kaohsiung postanowił tymczasowo zawiesić konkurencję.
Dostarczone oferty zostaną zwrócone bez otwierania tak szybko, jak to możliwe.
Aby uzyskać więcej informacji o ponownym ogłoszeniu konkursu, odwiedź naszą stronę internetową: www.kpop.com.tw Mam nadzieję, że przyjmiesz moje szczere przeprosiny.
Dziękuję za zrozumienie.
Z poważaniem, Biuro Budownictwa, Biuro Robót Publicznych, Rząd Miasta Kaohsiung, Tajwan, ROC Chcemy poznać Twoje zdanie, zwłaszcza jeśli uczestniczyłeś w konkursie.
Jak widać na Archinect.
[hasła pokrewne: kalendarz biodynamiczny, renowacja okien drewnianych, stan bud ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kalendarz biodynamiczny renowacja okien drewnianych stan bud