Budownictwo wczoraj i dzis : Xi Shui Dong Sales House / Kokaistudios

September 12th, 2018

Panda z VA-PHOTO Architekci: Kokaistudios Lokalizacja: Szanghaj, Chiny Współpracownicy: Andrea Destefanis, Filippo Gabbiani, Li Wei, Song Qing Lokalny architekt: Shanghai Zhongfang Architectural Design Institute Rok projektu: 2009 Powierzchnia: 3400 m2 Zdjęcia: Panda z VA-PHOTO + 14 Nowa kultowa czasza światła rekonfiguruje system starych magazynów w nowe centrum wystawiennicze.
Kiedy duży obszar położony na południe od chińskiego miasta Wuxi został wybrany przez miasto do rekonwersji i ponownego zakwalifikowania, deweloper SPGland z siedzibą w Hongkongu zaprosił wybraną liczbę międzynarodowych firm, w tym SOM, PTW i Kokaistudios, do współpracy i transformacji.
to w nowym mieszkalnym, handlowym i kulturalnym centrum miasta.
.
Panda VA-PHOTO Ponieważ teren był w większości zajęty przez zabytkowe fabryki miasta, duże części historycznych budynków zostały zachowane i zintegrowane z nowymi współczesnymi, tworząc strategię harmonijnego rozwoju pomiędzy starą, nową architekturą a otoczeniem środowisko.
Ponieważ jest to wizja zaproponowana przez nasz zespół w całym projekcie, zostaliśmy zaproszeni do zaprojektowania kultowego projektu centrum sprzedaży nowego projektu.
.
Panda VA-PHOTO Sukces tej strategii potwierdzono podczas otwarcia centrum pod koniec 2009 r., Kiedy cały projekt został wyprzedany, ustanawiając nowy rekord sprzedaży na rynku chińskim.
Panda z VA-PHOTO
[patrz też: renowacja okien drewnianych, skrzynki rozsączające, stan bud ]

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: renowacja okien drewnianych skrzynki rozsączające stan bud