Budownictwo wczoraj i dzis : Split Talks 2010

Tematem tegorocznych Rozmów w Splicie jest związek Turystyki, głównego ekonomicznego motoru Chorwacji i jej związek z lokalnymi przepisami planistycznymi, a także pojęciem zrównoważonego rozwoju na arenie międzynarodowej.
Obecne spowolnienie rozwoju wywołane światowym kryzysem gospodarczym, a także zbliżające się wejście Chorwacji do Unii Europejskiej rodzą nowe ważne pytania, problemy i szanse dla specjalistów w dziedzinie projektowania.
Zagadnienia te zostaną zbadane w ramach serii studiów przypadków dostarczonych przez wykładowców gości i wydziałów uniwersyteckich oraz poprzez serię okrągłych stołów.
Prelegenci w SPLIT Talks to międzynarodowi wykładowcy z dziedziny architektury, Kees Kaan (Claus en Kaan Architecten), Ralf L.
Oke (Salto), Nanne de Ru (Powerhouose Company), David Zahle (BIG), Ricardo Camacho (Casa Granturismo) , Chorwaccy architekci tacy jak Hrvoje Njirić (njiric + arhitekti), Silvije Novak (3LHD) i Nikola Bašić oraz decydenci i przedstawiciele branży turystycznej.
Aby uzyskać szczegółową listę wykładowców i inne informacje na temat SPLIT Talks 2010 odwiedź ich oficjalną stronę.
[podobne: meble dla dzieci, Meble kuchenne Gdańsk, meble do pokoju młodzieżowego ]