Budownictwo wczoraj i dzis : Konferencja poświęcona projektom przeprowadzanym przez brytyjskich studentów architektury

24 czerwca zespół easaUK, wspierany przez SCHOSA, organizuje konferencję dla brytyjskich studentów architektury w Manchester School of Architecture.
Konferencja jest szansą na odzyskanie energii wygenerowanej przez easa010 powracających do kraju, który nie tylko ją zrodził, ale także ma świetną, utraconą już tradycję Szkół Zimowych.
Konferencja, zorganizowana i prowadzona przez zespół easa010, ma na celu rozpowszechnienie doświadczeń zdobytych przez zespół w ciągu ostatnich 2 lat w odniesieniu do instytucji, które nie mogą uczestniczyć w europejskim wydarzeniu, w celu stworzenia podobnej imprezy w Wielkiej Brytanii.
Tematem rozmów będzie historia Szkoły Zimowej i EASA, budowanie zespołu, pozyskiwanie funduszy, promocja oraz media i uwarunkowania prawne.
Wszystkie rozmowy będą czerpać bezpośrednio z doświadczeń, jakie zespół zdobył podczas pracy nad EASA, prowadzenia mniejszych warsztatów i galerii easaHQ.
Delegaci będą mieli okazję do debaty na wszystkie tematy, a w harmonogramie poświęconym networkingowi znajdzie się zapis, w którym delegaci będą mogli omawiać przyszłe konferencje i wydarzenia.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[więcej w: meble do pokoju młodzieżowego, łóżka tapicerowane, meble kuchenne na wymiar ]