Meble Kuchenne
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Czy tęskniłaś za niesamowitym Domem Palmyry autorstwa Studio Mumbai.
W zeszłym tygodniu przedstawiliśmy kilka świetnych projektów, które mogliście przegapić.
Więc tutaj jest nasz wybór najlepszych.
Sprawdź to po przerwie! Palmyra House / Studio Mumbai Położony poza Bombajem na Morzu Arabskim, Palmyra House został zbudowany jako schronienie przed zgiełkiem ruchliwego miasta.
Dom o powierzchni 3000 m.
składa się z dwóch drewnianych żaluzjowych konstrukcji osadzonych w funkcjonującej plantacji kokosów.
Zakotwiczone na kamiennych platformach budowle wychodzą na sieć studni i akweduktów, które przeniosą witrynę w nadającą się do zamieszkania całość.
Pokój dzienny, gabinet i sypialnia główna znajdują się w tomie północnym, natomiast część południowa zawiera kuchnię, jadalnię i sypialnie dla gości (czytaj więcej.) Studi-o Cahaya / Mamostudio Projekt ten został zaprojektowany w okresie po wydaniu przez Adi Purnomo jego książka.
Relativitas.
to wskazywało na postawę, by postawić faktyczne i racjonalne przyczyny jako podstawę decyzji projektowej.
Był to czas, kiedy racjonalność została ponownie zakwestionowana, czy jest to pomocne narzędzie do odkrywania kreatywności, czy tworzy ograniczenia, aby znaleźć inne nowe możliwości (czytaj więcej.) Malowanie Faveli Jeroen Koolhas i Dre Urhahn to dwaj artyści z Holandii, którzy rozpoczęli pracę razem w 2005 r.
W 2006 r.
zaczęli opracowywać koncepcję tworzenia interwencji artystycznych opartych na społeczności w Brazylii.
Ich wysiłki przyniosły dwa malowidła, które zostały namalowane w Vila Cruzeiro, najbardziej osławionym slumsie Rio, we współpracy z lokalną młodzieżą.
Po ukończeniu obu murali rozpoczęli trzeci etap projektu, O Morro .
(czytaj więcej.) Call Center Santo Tirso / Aires Mateus Fabuła przyswaja sekwencję różnych poziomów, które można zobaczyć z wyższego miasta, w różnych momentach i punktach.
Jego pozycja wyznacza przejście między miejskim krajobrazem miasta Santo Tirso i naturalnym krajobrazem uprawianej doliny.
Projekt powstał w oparciu o istniejące wartości: topografię i warunki brzegowe (czytaj więcej.) Księstwo Liechtensteinu / Hansjoerg Goeritz Architekturstudio Po sukcesie Hansjörg Göritz Architekturstudio w międzynarodowym konkursie europejskim w roku 2000, siedem lat planowania i wdrażania zostały zakończone.
Dziś budowane powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne przejawiają się nie tylko w interpretacji demokratycznego podziału władzy w Alamańskim regionie kulturowym Alp.
Dolina rzeki Ren.
Stanowią one również świadome zrozumienie architektury miejskiego przyległości, dzięki czemu pierwotny plan główny Luigi Snozzi został ponownie zinterpretowany (czytaj więcej.)
[patrz też: hoger lubliniec, renowacja okien drewnianych, skrzynki rozsączające ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: hoger lubliniec renowacja okien drewnianych skrzynki rozsączające