Meble Kuchenne
Just another WordPress site

Budownictwo i architektura : Common Boston Common Build Competition

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Common Boston Common Build (CBCB) to konkurs na projekt, który zachęca uczestników do zaprojektowania i wdrożenia projektu w odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby społeczności.
Odbywający się ponad 3 dni podczas Common Community Community and Architecture Festival, CBCB jest otwarty dla drużyn i osób z WSZYSTKICH dyscyplin i poziomów doświadczenia.
Wspólne zespoły Boston i LostInBoston nawiązały współpracę, aby zorganizować tegoroczną imprezę, której celem jest podniesienie świadomości na temat budowanego środowiska, poprawa orientacji i inspirowanie połączeń w miejskiej tkance Bostonu.
Konkurenci zostaną poproszeni o współpracę z wybranymi witrynami, a także z członkami społeczności wokalnej, w celu opracowania rozwiązań projektowych, które będą odpowiadały konkretnym potrzebom fizycznym i społecznym tej społeczności.
CBCB ma na celu udowodnienie, że nawet jeśli zostanie utworzona w czasie krótszym niż 3 dni i przy ograniczonym budżecie, innowacyjna i wpływowa reakcja na prawdziwy problem może zmienić sposób, w jaki wchodzimy w interakcję i rozumiemy budowane środowisko społeczności, jednocześnie poszukując wymiernych korzyści dla jej mieszkańcy.
Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na oficjalną stronę konkursu.
[więcej w: okablowanie strukturalne, hoger lubliniec, projekty altan ogrodowych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: hoger lubliniec okablowanie strukturalne projekty altan ogrodowych