Meble Kuchenne
Just another WordPress site

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Remont Część III

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Cztery domy i muzeum.
Wszystkie wyremontowane, odnowione i przeprojektowane.
Projekty z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady i Chile.
Ciesz się naszą trzecią ofertą wcześniejszego projektu renowacji w Blogu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Garden Museum / Dow Jones Architects W październiku 2007 r.
Firma Dow Jones Architects wygrała konkurs architektoniczny na przeprojektowanie muzeum.
W konkursie zwrócono się o stworzenie nowej przestrzeni galerii, w której wystawy czasowe mogłyby być przechowywane w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.
Wydawało nam się, że równie ważne jest stworzenie dedykowanego miejsca do stałej ekspozycji muzeum, ponieważ eksponaty często były przenoszone, by zrobić miejsce na wydarzenia.
Opracowaliśmy strategię, która dotyczyła obu kwestii (czytaj więcej.) Podmiejska interwencja / Oyler Wu Współpracująca z mieszkańcem Położona około 10 mil na wschód od centrum Los Angeles, ta interwencja na podwórku mieści się w społeczności tradycyjnych domów podmiejskich.
Niektóre z naszych początkowych zainteresowań wyrosły z patrzenia na istniejący dom dla punktów użyteczności publicznej, a nie jako języka ojczystego, ale raczej jako sposób na przemyślenie konwencji, takich jak budowa szkieletu drewnianego, dachy skośne, systemy odwadniające i urządzenia cieniujące (czytaj więcej .) Dom z Clay and Oak / Dow Jones Architekci Poplar Cottage to mały dom na Green w Walberswick zbudowany na początku 1920 roku.
W ciągu ostatnich osiemdziesięciu lat szereg fragmentarycznych rozszerzeń spowodował osobliwą wewnętrzną organizację, która odcięła dom od ogrodu.
Naszym zadaniem było zburzenie go i zrobienie nowego domu, ale wstępna rozmowa z planistami i Radą Parafialną sugerowała, że będzie w tym dużo sprzeciwu (czytaj dalej.) Remont mieszkania w A.
Vespucio / Enrique Browne Projekt jest transformacja 20-letniego mieszkania w budynku historyzmu.
Ponieważ znajduje się na 6 piętrze, ma wspaniały widok na zachód gwarantowany.
Przebudowa uważała program inny niż oryginał, a także pokój gościnny.
To i inne przyczyny wpłynęły na pragnienie generowania większych i bardziej zintegrowanych przestrzeni (czytaj więcej.) 101 Russel Hill Road / gh3 Zbudowany w brutalistycznym stylu architektury lat 70.
XX wieku, budynek był następnie kilkakrotnie odnawiany po bardziej tradycyjnym podejście do projektowania domu, zwłaszcza poprzez przekształcenie dużych otwartych przestrzeni w bardziej komorowy projekt pomieszczenia.
Remont ponownie otworzył parter, dzięki czemu stał się otwartym loftem od przodu do tyłu (dom ma około 70 lat) (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: olx kedzierzyn, projektowanie schodów, skrzynki rozsączające ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx kedzierzyn projektowanie schodów skrzynki rozsączające